Naucz się mówić po polsku (Learn to speak Polish)

Muszę się nauczyć Polski. Co się dzieje? Wiesz co to mówi? Chcę mówić Polski i pisać w języku polskim. Jak ja robię do tej pory? Jesteś biegła? Byłeś urodzony w Polsce? Moja matka urodziła się w Polsce. Ona tutaj jako mała dziewczynka. Zmarła tutaj. Ona nigdy się go z powrotem do Polski. Czy to jest smutne? Jest to smutne dla mnie. Moja babcia jest smutne przez cały czas. Moja matka była jej najstarsze dziecko.

Moja babcia mieszka sama w Hamtramck. Mój dziadek zmarł rok temu. Hamtramck była głównie Polski lat temu. Obecnie istnieje duża społeczność muzułmańska. Myślę, że są miłe. Kto wie? I wizyta mojej babci czasem. Ona nie podróżuje dużo. Moja babcia nigdy nie było moim domu. Ona nie może przyjść do mojego domu. To czyni mnie zbyt smutne. Co mogę zrobić o tym? Nic. Mam Lupus i moja babcia ma artretyzm.

W Lupus nie przestaje mnie z pracy. Ale jej stawów utrzymuje jej podróży. Więc nie widzę mojej babci bardzo często. Ponieważ mieszkam na drodze w Sterling Heights. Chciałbym tutaj mogłaby przenieść do Sterling Heights. Muszę iść teraz. Jestem śpiący. Będziemy rozmawiać później. I jeszcze trzeba powiedzieć o mojej babci życia w Polsce iw Ameryce.

Dobranoc!

Lenette;-)

2 responses to “Naucz się mówić po polsku (Learn to speak Polish)

  1. Naucz się mówić po polsku – the correct version of a headline

  2. @martyne Dziękuję. I zmienił go – I’m trying to say “Thank you. I changed it.” Not sure if I was successful. So, I’ll say it in English, Thank you so much! 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s